No přece protože:
 • rozumíme kolům, motorům i bateriím
 • dlouhodobě spolupracujeme s výrobci a společně upravujeme tovární nastavení motorů a displejů
 • nesnažíme se za každou cenu prodat! Zákazníka vždy nejdříve vyslechneme, zjistíme jeho potřeby a preference a následně doporučíme ideální řešení
 • na všechny produkty dáváme záruku 26 měsíců
 • máme showroom, kde si můžete pohony prohlédnout na našich kolech a také je zdarma vyzkoušet
 • nabízíme možnost vrácení nepoužitého produktu do 14 dní. Nepasuje nebo se zrovna nehodí? Nevadí!
 • naše baterie opravdu reálně dosahují deklarované kapacity a nedojdou vám po prvních pár kilometrech jízdy. Zároveň jsou skutečně vysoce výkonné a vy si tak můžete být na 100% jisti, že taková baterie bude i při jízdě ve velké zátěži, třeba do kopce, správně fungovat a ne se vypínat. Sami si baterie testujeme a ručíme za výsledky!
 • u nás i našich partnerů vám nabízíme možnost naprogramování pohonu
 • garantujeme, že náš displej nebude zablokovaný a budete si moci odemknout rychlostní limit
 • máme kvalitní technickou podporu a rádi vám poradíme jak po telefonu, tak po e-mailu
 • jednoduché závady opravíme a běžná nastavení uděláme na počkání
 • nabízíme kvalitní záruční i pozáruční servis s dostatkem náhradních dílů skladem
 • najdete u nás možství kompatibilního příslušenství
Co říci závěrem? Snad jen to, že víme, že stále je co zlepšovat! Proto flexibilně reagujeme na požadavky a postřehy našich zákazníků a řešíme je s výrobci!

Od roku 2012 spolupracujeme se společností Bafang, která se řadí mezi přední celosvětové výrobce komponentů v oblasti elektrokol. Svojí hlavní výrobu tvoří v Číně, kde má i nějvyšší odbyt.

Proto se nás zákazníci často ptají, proč prodáváme zboží za vyšší cenu, když ho mohou koupit na asijském e-shopu levněji. Jedinou výhodou nákupu na asijském e-shopu je opravdu pouze nižší pořizovací cena. Nesmíte hlavně zapomenou si připočítat z uváděné ceně 21% DPH a celní náklad dle správného celního zařazení zařazení.

Není to tak u každého případu, ale z letitých zkušeností a z nespočetně případů víme, na co je třeba předem myslet na několik důležitých věcí.

Objednat a zaplatit funguje vždy skvěle, ale pak přichází pro některé nemilé překvapení:
 • Rozbalení zboží:
  balík máte doma a zjistíte, že vám dorazilo něco jiného, nebo je zásilka nekompletní. Prokazování skutečnosti a zasílání dodatečného zboží je velmi časově i fakticky náročné, mnohdy prostě musíte dokoupit chybějící součástky na vlastní náklady.
  U nás  se se nemusíte obávat, že dorazí něco jiného, nebo že z balíku vytáhneme nějaký komponent a budeme říkat, že tam určitě byl.
 • Vrácení zboží:
  vrácení do 14 dnů bez udání důvodu opravdu nezkoušejte! To, co platí v ČR, nemusí platit v každé zemi.
  U nás  můžete zboží bez udání důvodu vrátit až do 21 dnů od zakoupení.

2. Motory - např. středové motory mají různé řídící jednotky lišící se ve výkonu a softwaru

3. Baterie - bude mít baterie opravdu kapacitu, kterou prodejce uvádí? Je ochranný systém baterie (BMS) spolehlivý?
- velmi častý kámen úrazu, kdy jsou v bateriích použity nekvalitní ochranné systémy, které jsou navíc určeny pouze pro nízké výkony motorů. Reálná kapacita baterie se může lišit v rádu až 25% od uváděné kapacity.
U nás máme každý model baterie důkladně otestovaný nad své "papírové" limity. Ochranné systémy baterie BMS jsou nastaveny tak, aby baterie zvládla výkon motoru a baterii neodpojovala při vyšší zátěži.

3. Záruka - v drtivé většině máte záruku pouze 1 rok s tím, že náklady na dopravu nesete ve většině také vy.
- posílat vadné zboží v záruce do asie není jen tak. Když pomineme náklady a složitost dopravy, tak většina prodejů neumí prodávané produkty opravit. Hodně případů navíc koncí tím, že poškození je důsledkem spatné používání zákazníkem
U nás máte jistotu

4. Servis
Nevýhod by jsme našli určitě ještě více, ale výhoda je opravdu pouze jedna a tou je nižší pořizovací cena. Rozmyslete se, jestli ty ušetřené finance stojí za ty možné komplikace.